ترنم
لينک دوستان
3
1
5

سلام عزیز دلم

دو سه روزی هست که آبریزش داری ،خیلی بهانه گیر شدی.دیشب که از شدت سرفه وخلت زیاد توی خواب استفراغ کردی.با دکتر منوچهری تماس گرفتم گفتند اگه سرفه ها زیاداست حتما بیاریدش معاینه اش کنم.ساعت 23:15 بود که به مطب رسیدیم آخه بابا مغازه بود.دکتر گفت آلرژی بوده و واگیردار نیست.شربت سودوافدرین-قرص زادیتین-قرص برای تهوع و اسپری بینی تجویز کردند.البته در یه نسخه دیگه آنتی بیوتیک رو برات نوشتند تا در صورت زیاد شدن سرفه ها یا تب بهت بدیم.

موقع معاینه ،دکتر گوشی رو پشتت گذاشته بودند لبخند میزدی.وقتی هم وزنت میکردند گفتم مامان دست به سینه بشین که نشستی و دکتر خیلی خندید. وقتی معاینه ات تموم شد میخواستی دوباره روی وزنه بشینی و جیغ میزدی.

امروز هم چون حال نداشتی و مرتب ناله میکردی بردمت پیش مامان راضیه.امیدوارم هرچه زودتر خوب بشی.

اخیرا هم یادگرفتی شلوار و لباس و پوشکت رودر میاری.بعضی وقتها میگی جیش دارم تا میام بفهمم چی گفتی نشستی داری جیش میکنی.عزیزم این خوبه که داری یادمیگری اما چرا قبلش به مامان نمیگی جیش دارم تا ببرمت دستشویی.

وقتی هم من میرم دستشویی میدویی دنبالم و تو میگی "دسشویی".بعدشم شروع میکنی به آب بازی و دستمال توالتا رو پاره میکنی بعضی وقتها هم جیش میکنی.

شاید هم به خاطر همین آب بازی کردناته که سرماخوردی.

[ ۱۳٩٢/٧/٢٢ ] [ ٩:٤٥ ‎ق.ظ ] [ مامان فاطمه ]

ترنم خانوم بیست ماهه شدی.ایشاا... 20سالگیتماچ

[ ۱۳٩٢/٧/٢٠ ] [ ۱٠:۳۳ ‎ق.ظ ] [ مامان فاطمه ]
دختر نازنینم،ترنم جون
روز کودک رو بهت تبریک میگم و روزگاری پر از شادی و آرامش برایت آرزو میکنمقلب
با امید فردارهایی بهترچشمک
روز جهانی کودک بهانه ای برای ورود به جهان کودکان است؛ برای ورود به این جهان باید آگاهی های خود را فراموش کنیم و با ناآگاهی های کودکانمان همراه شویم. آموختن زبان کودکانه نیز قدم بعدی است. 

ادامه مطلب
[ ۱۳٩٢/٧/۱٦ ] [ ٩:٢٧ ‎ق.ظ ] [ مامان فاطمه ]

سلام خانومی

امروز روز ازدواج و سالروز ازدواج حضرت علی و فاطمه است.این روز رو به همه دوستای گلم و بابا تبریک میگم.

[ ۱۳٩٢/٧/۱٥ ] [ ٩:٤٧ ‎ق.ظ ] [ مامان فاطمه ]

با سلام

این روز رو به همه دوستای گلم تبریک میگم،همچنین به کوچولوهاشون.نی نی های مهدکودکی که این روز هم مثل روزهای دیگه براشون هست.بمیرم که شماها تعطیلی تابستونه ندارین.

[ ۱۳٩٢/٧/۱ ] [ ٩:٠٩ ‎ق.ظ ] [ مامان فاطمه ]
درباره وبلاگ

ترنم جان ساعت 16:00 روز چهارشنبه در تاریخ 19/11/90 با وزن 3500 و قد 53 به دنیا اومد و خوشبختی مامان و باباشو تکمیل کرد.قدمش گلباران و سرشار از برکت ،سلامتی و شادی باشد.ان شا الله
موضوعات وب
 
امکانات وب
فال امروز