ترنم
لينک دوستان
3
1
5

امروز سالگرد قمری ازدواج مامان و بابا مصادف با سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و فاطمه(س) است.

[ ۱۳٩٤/٦/٢٤ ] [ ٥:۳٢ ‎ب.ظ ] [ مامان فاطمه ]

اومدم با یه خبر توپ.دوباره دارم عمه میشم قهقهه خیلی خوشحالم.همینجا به دایی احسان و هانیه خانم تبریک میگم.ایشا... اولا سالم باشه بعد هم هرچی دلشون میخواد.

این روزا کارات خیلی فرق کرده.برای خودت از روی عکس کتابهات قصه میگی.میخوای تو آشپزی،ظرف شستن ،نظافت و... کمک کنی و یادبگیری.البته به گردگیری بیشتر از همه علاقه داری.فقط کافیه شیشه پاک کن دستت بیفته تا تهشو رو دیوار و کابینت و کمدها خالی میکنی.دستمالت که داره از اسپری میچکه.ولی بازم خوشحال میشم که یکی داره بهم کمک میکنه.

مرتب هم منو بغل میکنی میگی بوسم کن،بغلم کن،بیا بگیر بازی کنیم.رنگ آبیزی کنیم.برقصیم و....

یکم از شیطنت هات بگم.از دم مهدکودک تا خونه مرتب گریه میکنی نمیخوام برم خونه بریم خونه کسی.تا3:30 که گریه ادامه داره.بعد هم چند باری میری دستشویی.یه مدتم گریه میکنی بخاطر انگشت جویدنت و دعواتون با بابا.خلاصه هر روز ظهر این برنامه تکرار میشه این وسطا هم ناهاری خورده میشه با ناراحتی و گریه من.تازه بعداز ناهار هم نباید بخوابم ،میخوام سی دی ببینم،نقاشی کنم.موبایل بازی و ...در بهترین حالت حدودای ساعت 6تا7 بخواب میری و 8به زور بیدار میشی.تازه میخوای بری حموم.بعدم بریم خونه کسی.وای..... بیرون رفتن.آشپزی کردن و نظافت و حموم و مانتو اتو کردن هر روزت و .....

بازم سالم باش و شیطنت کن.دوستت دارم عسلکمماچ

[ ۱۳٩٤/٦/۱٥ ] [ ٥:٥٧ ‎ب.ظ ] [ مامان فاطمه ]

سلام خانوم خانوما

آخرین باری که به سینما رفتیم حامله بودم .دیشب برای اولین بار حدودا بعد از سه سال و نیم سه تایی به سینما رفتیم.خدا را شکر خوشت اومد.کمی حوصله ات سر رفته بود بهانه آب خوردن آوردی.با خوردن چیپس و آبمیوه و آب و تخمه آفتابگردان مشغولت کردم.مرتب منو بغل میکردی و میبوسیدی.مامانی چرا تموم نمیشه.

اسم فیلم هم نهنگ عنبر بود.یه مقدار توش خنده و رقص و آواز داشت که خوشت اومد.

وقتی هم بیرون اومدی میگفتی بابا کی میریم سینما من دوست دارم.چرا سی دی منو نذاشتن ببینیم.

[ ۱۳٩٤/٦/٤ ] [ ٧:٠٦ ‎ب.ظ ] [ مامان فاطمه ]
درباره وبلاگ

ترنم جان ساعت 16:00 روز چهارشنبه در تاریخ 19/11/90 با وزن 3500 و قد 53 به دنیا اومد و خوشبختی مامان و باباشو تکمیل کرد.قدمش گلباران و سرشار از برکت ،سلامتی و شادی باشد.ان شا الله
موضوعات وب
 
امکانات وب
فال امروز