ترنم
لينک دوستان
3
1
5

جمعه 26 خرداد بعد از مشورت با مامان فاطمه یک دونه بادام (پوست نگرفته )
+نبات +25 cc آب جوش به شما دادیم.

شنبه 27 خرداد بابا برای خرید به سوپری نزدیک خونه رفته بود که خوشحال بطرف ماشین اومد.دلیل آن خرید شیر بدون لاکتوز دامداران بود اخه خیلی دنبال اون گشته بود و بالاخره اینجا پیدا کرده بود.

امشب بهمراه بابا برات یه لباس خوشگل و یه پاپوش خریدیم.

 

 

متاسفانه امشب هم بعلت خوردن بادام  خیلی دل درد شدی.

یکشنبه صبح دو پیمانه از شیر خشک ببلاک AR فقط مونده بود که به ناچار با sma gold مخلوط کردم .متاسفانه بعد از اتمام شیر و تعویض پوشک شما به دستشویی برای شستن دستهام رفته بودم که صدای بابات بلند شد وقتی اومدم بالای سرت دیدم خیلی استفراغ کردی .بابا که مرخصی گرفت و تا ظهر 6 تا شیر خشک پیدا کرد.فعلا اوضاع خوبه مرتب شیر بخور و بزرگ شو.

البته ظهر یکشنبه هم شما رو پیش دکتر منوچهری (درمانگاه قائم)بردیم.

دکتر گفتند باید غذای کمکی رو شروع کنیم که برنامه اش به اینصورت بود:

هفته اول-صبح ها:لعاب برنج ...... روز اول 1قاشق چایخوری تا جمعه 7 ق چ

هفته دوم-صبح ها: حریره بادام

هفته سوم:سوپ(شامل ماهیچه گوسفند و هویج و سبزیجات و برنج )

-روز اول : ظهر - 1ق چ

-روز دوم:ظهر- 1 ق چ         عصر - 1 ق چ

-روز سوم:ظهر-2 ق چ         عصر-2 ق چ

.....

البته دکتر شربت هربال میکسچر و دایمیتیدین رو برای شما تجویز کرد.

امشب هم به عروسی آقای حامد حیدری دوست بابا و خانمشون زهرا داوودی همکلاسی دبیرستان مامان(امام حسن مجتبی)رفتیم.دختر خوبی بودی و انگشتهای کوچولوتو میخوردی اما موقع شام شروع به گریه کردی.هرکسی یه پیشنهادی میداد خانم آقای یزدانی میگفت لباسش راحت نیست اونو عوض کنید یکی دیگه میگفت شاید جیش کرده ،بعد از خواباندن شما روی میز دیدم که کمی جیش کردی.در هر صورت مانتومو پوشیدم و تو بغل کردم و کیفتو توی کریر گذاشتم و بطرف درب خروجی دویدم.نمیدونم بعلت گرما بود یا سرو صدای زیاد؛ موقعیکه از سالن اومدیم بیرون و تو رو به بابا دادم آروم شدی.

دوشنبه 29 تیر:امروز برای اولین بار 1 ق چ لعاب برنج خوردی و باز با اینکه هربال میکسچر و دایمیتیدین رو هم مصرف کرده بودی ،شب دل درد شدی.

طی صحبتی که بامامان فاطمه داشتم ایشون گفتند امکان داره بعلت مصرف این شربت که حاوی ترنجبین وو عرقزیره سیاه و سبزه باشه و تصمیم گرفتیم مثل قبل کولیک ایزد رو به شما بدیم.

[ ۱۳٩۱/٤/٢٠ ] [ ۱۱:۱٠ ‎ب.ظ ] [ مامان فاطمه ]
درباره وبلاگ

ترنم جان ساعت 16:00 روز چهارشنبه در تاریخ 19/11/90 با وزن 3500 و قد 53 به دنیا اومد و خوشبختی مامان و باباشو تکمیل کرد.قدمش گلباران و سرشار از برکت ،سلامتی و شادی باشد.ان شا الله
موضوعات وب
 
امکانات وب
فال امروز