ترنم
لينک دوستان
3
1
5

اول باید بهت تبریک بگم دیگه تقریبا شانزده تا دندون داری.امیدورام دیگه سوپتو میکس نکنم و از دندونای قشنگت استفاده کرده و غذاتو بجوی.بعضی از دوستام میگن حتی برای معده ات هم خوب نیست باید عادت کنی به جویدن غذا.چندباری هم گوشت سوپ رو جدا پخته و میکس کردم و به سوپت اضاه کردم که کمی از اونو میخوری.جدیدا هم گوشت رو با قیچی خیلی ریز خرد کردم امام بازهم گوشتهاشو جدا و بیرون میریزی.

اخیرا خیلی جیغ میزنی،کلافه هستی و به همه  اَ  میگی.تو همه مهمونیها باید از بدو ورود عذرخواهی کنم ولی بازهم اکثرا ناراحت میشن و میگن مامان و بابات که اینقدر بداخلاق نیستند تو چرا اینجوری میکنی.

با مهد هم صحبت کردم میگن داره کلاسش عوض میشه خیلی به خالش وابسته هست دست کس دیگه سوپ نمیخوره رو شو بر میگردونه از پله ها نمیخواد بیاد پائین(

آخه کلاس شیرخوارها طبقه بالاست).اگه تو خونه بداخلاقی کرد تحمل کنید بخاطر جابجایی کلاسشه.

چند تا از پستونکهاتو پاره کردی.یکیشو هم که انداختی توی بوفر .من و بابا هر کاری کردیم نتونستیم بیاریم بیرون.چندین داروخانه گشتیم ولی پستونک ارتودنسی wee گیرمون نیومد یکی پنبه ریز داشت خریدیم که دوست نداری آخه خیلی سفته.حالا بخاطر اون کمتر پستونک میخوری.از یه طرف خوشحال شدیم که دیگه داری ترک میکنی از طرفی هم شاید این نق زدن ها مربوط به همین باشه!!!!!

بعد از کلی شک و احتمالات ،موقع زدن واکسن و گریه کردن شما بابا دید که دندونای جدید در اومدن.نمیذاری که اصلا دست دور و بر دهنت ببریم سرع گاز میگری.

ولی منم که خوشحال و کنجکاو دیدم که چهارتا از دندونای روبروی چشم همون نیش(دوتا بالا و دو تا پائین) لثه رو خیلی سفید کردند.امیدورام که علت همه اون بداخلاقیها همین بوده و آروم و خوشحال باشی.

از طرفی هم نارحتم که نتونستم تاریخ دقیق در اومدنشونو توی آلبومت بنویسم.

[ ۱۳٩٢/٥/٢۸ ] [ ۸:۳٢ ‎ق.ظ ] [ مامان فاطمه ]
درباره وبلاگ

ترنم جان ساعت 16:00 روز چهارشنبه در تاریخ 19/11/90 با وزن 3500 و قد 53 به دنیا اومد و خوشبختی مامان و باباشو تکمیل کرد.قدمش گلباران و سرشار از برکت ،سلامتی و شادی باشد.ان شا الله
موضوعات وب
 
امکانات وب
فال امروز