ترنم
لينک دوستان
3
1
5

سلام عروسکم

متاسفانه دوباره فصل بیماریهای سرماخوردگی مهدکودک شروع شد.هفته پیش که مهدبودم به یکی از مامان ها گفتند که دخترتون سرماخورده و چند روز خونه باشه تا خوب بشه.فکر میکنم که رعایت نکرده و آمده مهد.چون شما هم به شدت سرماخوردی.دختر یکی از همکاران بابا هم سرماخورده.کاش به صورت جدی با این خانواده ها برخورد میشد.

اصلا اشتها نداری.دو روز مرتبا 4 ساعت یکبار بهت تایلوفن دادم.در حال حاضر خونه مامان راضیه هشتی و مامان گفتن بالاخره تبت قطع شده.البته دیروز هم که رفتیم دکتر برات آزیروسین و شربت دکسترورامین-پی و زادیتین و قطره بتامتازون تجویز کردند.از ساعت 12:30 تا 13:20 نشستیم بالاخره آقای دکتر آمدند.نوبت ماهم نفر اول بود ولی نمیدونم چی شد که به خانم دیگه دفترچه رو دادند و رفت داخل.شما هم مرتب میگفتی نوبت منه.درب اتاق دکتر رو باز کردی و میگفتی نوبت منه.میخوام برم پیش آقای دکتر.

امیدوارم هیچ کس مریض نشه و شما هم هرچه زودتر خوب بشی.دست مامان راضیه هم درد نکنه که به هر شکلی که بشه بهت غذا میدن آخه خیلی بد غذا شده و اشتها نداری.

...........................................

تا آخر شب خیلی ناله میکردی.مرتب میگفتی دلم درد میکنه-چشمام میسوزه و جیغ میزدی.با دکتر تماس گرفتم گفتند به جای دکسترورامین -پی ،شربت پکتوگل بهت بدم.خدا را شکر خیلی بهتر شدی.شب تا صبح هم سه بار استفراغ کردی و مجبور شدم لباساتو تو خواب عوض کنم.ترنمم زود زود خوب شو.

[ ۱۳٩۳/٥/٢۸ ] [ ۱٢:٢۸ ‎ب.ظ ] [ مامان فاطمه ]
درباره وبلاگ

ترنم جان ساعت 16:00 روز چهارشنبه در تاریخ 19/11/90 با وزن 3500 و قد 53 به دنیا اومد و خوشبختی مامان و باباشو تکمیل کرد.قدمش گلباران و سرشار از برکت ،سلامتی و شادی باشد.ان شا الله
موضوعات وب
 
امکانات وب
فال امروز