ترنم
لينک دوستان
3
1
5

پنجشنبه بعدازظهر پاهام خیلی ورم کرده بود مخصوصا پای چپ.حتی پاهام رو بالاتر از سطح بدن قرار داده و خوابیدم اما همچنان ورم داشت.با بیمارستان تماس گرفتم که پرستار بخش زایمان گفت حتما به بیمارستان مراجعه کن.

موقع خروج از خمستقیما به بخش زایشگاه بیمارستان مرتاض رفتم.صدای قلبت رو گوش دادند.بعد گفتند که به اورژانش مراجعه و از دکتر بخواهید آزمایش ادرار بنویسه و بعد از گرفتن جواب دوباره مراجعه کنید.

چون جواب آزمایش45دقیقه طول میکشید به خونه مامانی رفتیم تا احوالی هم از آقای بپرسیم چون از مشهد که برگشته بودند همچنان سرماخورده بودند.

ساعت 21:00 به بیمارستان رسیدیم.جواب رو گرفته و دوباره به بخش زایشگاه رفتم.گفتند آزمایش که مشکلی نداره باید نوار قلب شما رو بگیرن. خیلی تکون میخوردی ( که دوباره ماما آومد و گفت خیلی شیطونه).

دکتر ارجمند کشیک نبوده و هدی مرتاض کشیک بودند .ماما گفت اگه با هدی تماس بگیرم حتما بستری می شی ولی مشکلی نداری بازهم هرطور خودت میخواهی.که بادادن رضایت از بیمارستان بیرون اومدیم و خداراشکر مشکلی وجود نداشت.

 

[ ۱۳٩٠/۱۱/۱٠ ] [ ۱۱:٠٤ ‎ق.ظ ] [ مامان فاطمه ]
درباره وبلاگ

ترنم جان ساعت 16:00 روز چهارشنبه در تاریخ 19/11/90 با وزن 3500 و قد 53 به دنیا اومد و خوشبختی مامان و باباشو تکمیل کرد.قدمش گلباران و سرشار از برکت ،سلامتی و شادی باشد.ان شا الله
موضوعات وب
 
امکانات وب
فال امروز